Oddlužení Insolvence Chci oddlužení
Odborná právní pomoc při Vašem oddlužení
Články k tématu
13 06 2017

Od 1.7.2017 doznává insolvenční zákon změn, které se týkají též oddlužení. Níže jsou uvedeny některé významné změny, které se týkají institutu oddlužení:

10 02 2015

Od 1.1.2014 insolvenční zákon umožňuje oddlužení nejen fyzických osob nepodnikatelů, ale i fyzických osob s dluhy pocházejícími z výkonu podnikatelské činnosti (v praxi soudů však docházelo k sanaci podnikatelských závazků již dříve).

Kontaktní formulář

Oddlužení Hradec Králové

Nezvládáte splácet půjčky? Přesahuje měsíční splátka dluhů Vaše možnosti? Dostali jste se do „dluhové spirály“? Pak se nacházíte v úpadku, jehož možným řešením je právě oddlužení, které AK Skála nabízí pro Hradec Králové a okolí.

Oddlužení

Splnit podmínky oddlužení je možné vedle zpeněžení Vašeho majetku plněním splátkového kalendáře, při kterém za dobu 5 let musíte uhradit formou měsíčních splátek alespoň 30 % hodnoty pohledávek Vašich věřitelů. V případě splnění této a dalších podmínek Vám bude zbytek Vašich dluhů odpuštěn a Vy se zařadíte mezi nezadlužené.

Podmínky oddlužení

Splnit podmínky oddlužení je možné vedle zpeněžení Vašeho majetku plněním splátkového kalendáře, při kterém je nutné za dobu 5 let uhradit formou měsíčních splátek alespoň 30 % hodnoty pohledávek Vašich věřitelů. V případě splnění této a dalších podmínek Vám bude zbytek Vašich dluhů odpuštěn a Vy se zařadíte mezi nezadlužené.

AK Skála řeší oddlužení pro Hradec Králové

Oddlužení se zahajuje podáním tzv. insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolení oddlužení, který Vám sepíšeme a podáme u soudu. Při spolupráci s AK Skála zvýšíte své možnosti a minimalizujete rizika.

Služby jsou poskytovány v celém Královehradeckém kraji, především v Hradci Králové a dále také i pro Jaroměř, Nový BydžovPardubice a Dvůr Králové nad Labem.

Více o oddlužení naleznete v sekci Úpadek.