Oddlužení Hradec Králové

Nezvládáte splácet půjčky? Přesahuje měsíční splátka dluhů Vaše možnosti? Dostali jste se do „dluhové spirály“? Pak se nacházíte v úpadku, jehož možným řešením je právě oddlužení, které AK Skála nabízí pro Hradec Králové a okolí.

Oddlužení

Splnit podmínky oddlužení je možné vedle zpeněžení Vašeho majetku plněním splátkového kalendáře, při kterém za dobu 5 let musíte uhradit formou měsíčních splátek alespoň 30 % hodnoty pohledávek Vašich věřitelů. V případě splnění této a dalších podmínek Vám bude zbytek Vašich dluhů odpuštěn a Vy se zařadíte mezi nezadlužené.

Podmínky oddlužení

Splnit podmínky oddlužení je možné vedle zpeněžení Vašeho majetku plněním splátkového kalendáře, při kterém je nutné za dobu 5 let uhradit formou měsíčních splátek alespoň 30 % hodnoty pohledávek Vašich věřitelů. V případě splnění této a dalších podmínek Vám bude zbytek Vašich dluhů odpuštěn a Vy se zařadíte mezi nezadlužené.

AK Skála řeší oddlužení pro Hradec Králové

Oddlužení se zahajuje podáním tzv. insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolení oddlužení, který Vám sepíšeme a podáme u soudu. Při spolupráci s AK Skála zvýšíte své možnosti a minimalizujete rizika.

Služby jsou poskytovány v celém Královehradeckém kraji, především v Hradci Králové a dále také i pro Jaroměř, Nový BydžovPardubice a Dvůr Králové nad Labem.

Více o oddlužení naleznete v sekci Úpadek.

Články k tématu
04 06 2019

Novelou insolvenčního zákona se od června 2019 stalo oddlužení dostupnější pro širší okruh osob.

13 06 2017

Od 1.7.2017 doznává insolvenční zákon změn, které se týkají též oddlužení. Níže jsou uvedeny některé významné změny, které se týkají institutu oddlužení:

Kontaktní formulář