Oddlužení Dvůr Králové nad Labem

Nezvládáte splácet své závazky? Hrozí Vám návštěva exekutora? Potřebujete se oddlužit? Pak je Vaším východiskem oddlužení, s jehož zahájením Vám AK Skála pomůže pro Dvůr Králové nad Labem a okolí.

Podmínky oddlužení

Pomineme-li sporé oddlužení právnických osob, pak běžně je oddlužení cíleno na fyzické osoby (spotřebitele i podnikatele). Zákon pro oba typy osob stanoví jednak oddlužení plněním splátkového kalendáře, jednak zpeněžení majetkové podstaty. Obě formy však vyžadují úhradu alespoň 30% Vašich závazků po odpočtu nákladů insolvenčního řízení.

Oddlužení jednotlivců x manželů

V případě oddlužení manželů zákon nahlíží na manžele jako na jednu osobu. Po zahájení insolvenčního řízení proto není velký rozdíl mezi dlužníky jednotlivci a manžely. Pro obě skupiny jsou k dipozici oba typy oddlužení při zachování shodných podmínek. Se sepisem návrhu na oddlužení Vám pomůžeme.

AK Skála řeší oddlužení pro Dvůr Králové nad Labem

Se sepisem návrhu na povolení oddlužení pro jednotlivce i manžele Vám pomůžeme. Při spoluprácí s námi se vyhnete nežádoucím problémům.

Služby jsou poskytovány ve Východních Čechách, zejména ve Dvoře Králové nad Labem dále také pro Hradec Králové, Nový Bydžov, Jaroměř či Pardubice.

Více naleznete v sekci úpadek.

Články k tématu
04 06 2019

Novelou insolvenčního zákona se od června 2019 stalo oddlužení dostupnější pro širší okruh osob.

13 06 2017

Od 1.7.2017 doznává insolvenční zákon změn, které se týkají též oddlužení. Níže jsou uvedeny některé významné změny, které se týkají institutu oddlužení:

Kontaktní formulář