Oddlužení Jaroměř

Máte více exekucí? Nestačí Váš příjem na měsíční splátky? Trápí Vás dluhy? Pak právě pro Vás byl zaveden institut oddlužení, při kterém Vám AK Skála poskytne odborné právní služby pro Jaroměř a okolí.

Oddlužení

Oddlužení poskytuje svým adresátům možnost splatit část (min. 30 %) dluhů, přičemž ve zbytku jsou dluhy odpuštěny. Nejužívanější způsob je oddlužení ve formě splátkového kalendáře, kdy dlužník své dluhy splácí v šedesáti splátkách. Vedle splátkového kalendáře je při existenci zpeněžitelného majetku možné využít formu oddlužení zpeněžením majetkové podstaty.   

Jak na oddlužení

Pokud si nevíte rady nebo si prostě jen nejste svou situací jisti, obraťte se na naši kancelář. Oddlužení fyzických osob (výjimečně právnických) Vám může poskytnout sanaci dluhů. Soudní cesta oddlužení začíná podáním insolvenčního s návrhem na povolení oddlužení, který Vám sepíšeme a podáme na soud.  

AK Skála řeší oddlužení pro Jaroměř

Insolvenční návrh Vám sestavíme včetně nezbytných příloh. Odborně poskytnuté právní služby Vám zajistí úspěšné oddlužení.
Služby jsou poskytovány ve Východních Čechách, především v Jaroměři a dále také pro Hradec Králové, Nový Bydžov, Pardubice a Dvůr Králové nad Labem.

Více naleznete v sekci úpadek.

Články k tématu
04 06 2019

Novelou insolvenčního zákona se od června 2019 stalo oddlužení dostupnější pro širší okruh osob.

13 06 2017

Od 1.7.2017 doznává insolvenční zákon změn, které se týkají též oddlužení. Níže jsou uvedeny některé významné změny, které se týkají institutu oddlužení:

Kontaktní formulář