Oddlužení Nový Bydžov

Máte problémy s dluhy? Chcete vyhlásit osobní bankrot? Zajímáte se oddlužení? Pak se pravděpodobně nacházíte v úpadku, jehož možným řešením je právě oddlužení, které AK Skála nabízí pro Nový Bydžov a okolí.

Oddlužení a jeho podmínky

Zákonný institut oddlužení je možností, jak se zbavit dluhů a zařadit se mezi nezadlužené. Oddlužení (typicky oddlužení fyzických osob) má dvě formy - plnění splátkového kalendáře a zpeněžení majetku, přičemž obě formy je možné kombinovat. V případě splátkového kalendáře je nutné za dobu 5 let uhradit alespoň 30 % Vašich závazků, uvedená hranice platí též v případě zpeněžení majetku. Po úspěšném splnění oddlužení Vám bude zbytek dluhů odpouštěn.

Dosáhnete na oddlužení?

Aby Vám soud povolil oddlužení, je nutné mimo jiné doložit splnění uvedených podmínek. Uvedené se týká zejména výše Vašeho příjmu (ze zaměstnání, darování, důchodu, atd.) či možnosti zpeněžení majetku v dostatečné hodnoty. Pro předběžné posouzení Vám doporučujeme obrátit se na naši kancelář.

AK Skála řeší oddlužení pro Nový Bydžov

Se sepisem insolvečního návrhu na povolení oddlužení Vám AK Skála pomůže. Využijete-li naše právní služby, zvýšíte tím Vaše šance úspěšného oddlužení.

Služby jsou poskytovány ve Východních Čechách, především v Novém Bydžově a dále také pro Hradec Králové, Pardubice, Jaroměřči Dvůr Králové nad Labem.

Více naleznete v sekci úpadek.  

Články k tématu
04 06 2019

Novelou insolvenčního zákona se od června 2019 stalo oddlužení dostupnější pro širší okruh osob.

13 06 2017

Od 1.7.2017 doznává insolvenční zákon změn, které se týkají též oddlužení. Níže jsou uvedeny některé významné změny, které se týkají institutu oddlužení:

Kontaktní formulář