Oddlužení Insolvence Chci oddlužení
Odborná právní pomoc při Vašem oddlužení
Články k tématu
13 06 2017

Od 1.7.2017 doznává insolvenční zákon změn, které se týkají též oddlužení. Níže jsou uvedeny některé významné změny, které se týkají institutu oddlužení:

10 02 2015

Od 1.1.2014 insolvenční zákon umožňuje oddlužení nejen fyzických osob nepodnikatelů, ale i fyzických osob s dluhy pocházejícími z výkonu podnikatelské činnosti (v praxi soudů však docházelo k sanaci podnikatelských závazků již dříve).

Kontaktní formulář

Naše AK

Naše advokátní kancelář, se specializací mimo jiné v oblasti úpadkového práva, se zabývá agendou v oblasti občanského, pracovního a podnikového práva. Služby poskytujeme tuzemským i zahraničním klientům.

Spolupracujeme s advokátní kanceláří advokáta a insolvenčního správce Mgr. Radana Vencla, sídlem v Hradci Králové, jehož advokátní kancelář nabízí tuzemským i zahraničním klientům kvalitní právní služby se zaměřením na oblasti obchodního, občanského, pracovního, správního, stavebního a finančního práva.

Tato spolupráce a kombinace uvedených právních oblastí umožňuje nabídnout široké spektrum právních služeb, jejichž odbornost je garantována nejen teoretickými znalostmi právního systému České republiky, nýbrž i nenahraditelnými praktickými zkušenostmi získanými zastupováním v řadě soudních sporů či poskytováním právní pomoci při realizaci významných obchodních případů, investic či nových podnikatelských záměrů.